MEDAR Technika Medyczna

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Serwisant

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa prac związanych z montażem i naprawą urządzeń medycznych
  • sprawdzanie poprawności działania produktów
  • udział w przeglądach technicznych oraz serwisach
  • kontakt z klientem, wsparcie oraz doradztwo techniczne
  • szkolenie użytkowników urządzeń w zakresie obsługi sprzętu
  • prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • prawo jazdy kategorii B
  • wiedza z zakresu techniki, elektryki, elektroniki i informatyki
  • zmysł techniczny
  • systematyczność, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • znajomość środowiska MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • rozwojową oraz satysfakcjonującą pracę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczeń zawodowych
  • możliwość dołączenia do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego

Siedziba firmy: Komorniki k. Poznania

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko prosimy o przesyłanie CV